ПРО ВОДУ

Етапи очищення води

Механічна фільтрація

Вся вода ВОДА+ проходить початкову фільтрацію, яка спрямована на очищення води від грубих механічних домішок. Так з неї видаляються залишки піску, окалини, іржі та інших частинок.

Пом'якшення води

Показник жорсткості води залежить від вмісту в ній солей жорсткості та важких металів. Чим їхня концентрація вища, тим вода небезпечніша для людського здоров'я. Тому ми використовуємо фільтр, що пом'якшує, іонообмінна структура якого початково містить іони Na+. Він замінює тверді солі на м'які в іонообмінній смолі.

Сорбційна фільтрація

Наша вода обов'язково проходить очищення мультимедійним фільтром. Це спеціальний фільтр, що складається з декількох шарів, заповнених активованим вугіллям, кварцовим піском і гідроантроцидом. З його допомогою з води можна видаляти хлористі сполуки, барвники, залишкові окислення заліза і всі органічні речовини, що знаходяться в ній. Після застосування мультимедійного фільтра покращується прозорість води, її запах та смак.

Ультрафіолетове очищення

Ультрафіолетове очищення води – це знезараження, дезінфекції та покращення органолептичних властивостей води за допомогою ультрафіолету. В результаті ми отримуємо воду без шкідливих бактерій, вірусів та грибів.

Процедура зворотнього осмосу

На сьогоднішній день процедура зворотнього осмосу найефективніший і найбезпечніший метод очищення води на молекулярному рівні. Тут вода пропускається через тонкоплівкову мембрану з мікроскопічними порами. Проникнути через ці пори здатні лише ті молекули, розмір яких такий самий, як у молекули H2O. А оскільки молекули домішок і бактерій зазвичай більші за водні, то вони не проходять через мембрану і затримуються на її поверхні. В результаті отримуємо воду найвищої якості!

Мінералізація води

Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, що представлені в її структурі іонами. Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів та систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.

Збагачення іонами кремнію

Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм. По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків. По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові. По-третє, крем'яна вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів і сухожиль. Кардіологи впевнені, що вживання такої води забезпечує еластичність стінок судин. А ще кремній вважають елементом вічної молодості та краси, тому що він запобігає процесам старіння, впливає позитивно на гормональний баланс, сприяє швидкому росту красивого волосся та міцних нігтів. Крім цього, крем'яна вода захищає організм від проникнення найпростіших і паразитів. І, звичайно, забезпечує природний метаболізм вітамінів та мінеральний баланс. Люди, які вживають крем'яну воду, можуть підвищити антиоксидантні можливості свого організму, або навіть призупинити розвиток пухлин.

Очищена вода ВОДА+ проходить кілька етапів очищення:

 • Механічна фільтрація
 • Пом'якшення води
 • Сорбційна фільтрація
 • Ультрафіолетове очищення води
 • Процедура зворотнього осмосу

Таке багаторівневе очищення води гарантує її високий рівень чистоти та відмінні смакові якості.

Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, представленими у її структурі іонами.

Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів і систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.

Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм.

 • По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків.
 • По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові.
 • По-третє, кремнієва вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів і сухожиль.

Наші переваги

Це не тільки чиста вода найвищої категорії, а й першокласний сервіс. Ми дотримуємося найсуворіших стандартів якості. Наша вода відповідає нормативним стандартам якості води, розфасованої в ємності.

Безкоштовна доставка

Висока якість води

Вигідні акції та знижки

Найнижчі ціни

Відмінні смакові властивості

Якісне обладнання та аксесуари

Якість

Склад

Очистка

Сертифікати

Документи про склад

Склад води Вода+

ПОКАЗНИКИВода+НОРМА ДСанПіНВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАМ
рН6,5-8,36,5-8,5
Кальцій, мг/л5-15≤ 130
Магній, мг/л2-10≤ 80
Хлориди, мг/л5-40≤ 250
Сульфати, мг/л< 15≤ 250
Загальна лужність, ммоль/л0,9-2,5≤ 6,5
Загальна жорсткість, ммоль/л0,9-1,3≤ 7,0
Сухий залишок, мг/л100-150≤ 1000

Ідеальна вода для кавомашин та кавових автоматів

Вода+ ідеально підходить для кофемашин та кавових автоматів.

Якщо Ви ще не замовляли безкоштовну доставку води у Черкасах, зробіть перше замовлення та отримайте бутель води безкоштовно!

Замовити доставку води

ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ ВОДИ У ЧЕРКАСАХ


Телефони відділу доставки:

 • (093) 059 0001
 • (068) 905 0001

Адреса

Графік роботи:

 • Замовлення по телефону приймаються:
 • Пн — Нд з 9.00 до 18.00
 • Замовлення через сайт приймаються цілодобово

МАГАЗИНИ ПИТНОЇ ВОДИ НА КАРТІ