ПРО ВОДУ

Етапи очищення води

Очищена питна вода Вода+ проходить кілька етапів очищення:
Механічна фільтрація
Вода марки "Вода+" проходить початкову фільтрацію, яка спрямована на очищення води від грубих механічних домішок. Так з неї видаляються залишки піску, окалини, іржі та інших частинок.
Пом'якшення води
Показник жорсткості води залежить від вмісту в ній солей жорсткості та важких металів. Чим їхня концентрація вища, тим вода небезпечніша для людського здоров'я. Тому ми використовуємо фільтр, що пом'якшує, іонообмінна структура якого від початку містить іони Na+. Він замінює тверді солі на м'які в іонообмінній смолі.
Сорбційна фільтрація
Наша вода обов'язково проходить очищення мультимедійним фільтром. Це спеціальний фільтр, що складається з декількох шарів, заповнених активованим вугіллям, кварцовим піском і гідроантроцидом. З його допомогою з води можна видаляти хлористі сполуки, барвники, залишкові окислення заліза і всі органічні речовини, що знаходяться в ній. Після застосування мультимедійного фільтра покращується прозорість води, її запах та смак.
Ультрафіолетове очищення
Ультрафіолетове очищення води – це знезараження, дезінфекції та покращення органолептичних властивостей води за допомогою ультрафіолету. В результаті ми отримуємо воду без шкідливих бактерій, вірусів та грибів.
Процедура зворотнього осмосу
На сьогоднішній день процедура зворотнього осмосу найефективніший і найбезпечніший метод очищення води на молекулярному рівні. Тут вода пропускається через тонкоплівкову мембрану з мікроскопічними порами. Проникнути через ці пори здатні лише ті молекули, розмір яких такий самий, як у молекули H2O. А оскільки молекули домішок і бактерій зазвичай більші за водні, то вони не проходять через мембрану і затримуються на її поверхні. В результаті отримуємо воду найвищої якості!
Мінералізація води
Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, що представлені в її структурі іонами. Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів та систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.
Збагачення іонами кремнію
Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм. По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків. По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові. По-третє, кремнієва вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів та сухожиль. Кардіологи впевнені, що вживання такої води забезпечує еластичність стінок судин. А ще кремній вважають елементом вічної молодості та краси, тому що він запобігає процесам старіння, впливає позитивно на гормональний баланс, сприяє швидкому зростанню красивого волосся та міцних нігтів. Крім цього кремнієва вода захищає організм від проникнення найпростіших та паразитів. І, звичайно, забезпечує природний метаболізм вітамінів та мінеральний баланс. Люди, що п'ють кремнієву воду, можуть підвищити антиоксидантні можливості свого організму, або навіть призупинити розвиток пухлин.

Очищена вода "Вода+" проходить кілька етапів очищення:

 • Механічна фільтрація
 • Пом'якшення води
 • Сорбційна фільтрація
 • Ультрафіолетове очищення води
 • Процедура зворотнього осмосу

Таке багаторівневе очищення води гарантує її високий рівень чистоти та відмінні смакові якості.

Замовити воду

Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, представленими у її структурі іонами.

Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів і систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.

Замовити воду

Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм.

 • По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків.
 • По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові.
 • По-третє, кремнієва вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів і сухожиль.
Замовити воду

Замовити доставку води

Наші переваги

Це не тільки чиста вода найвищої категорії, а й першокласний сервіс. Ми дотримуємося найсуворіших стандартів якості. Наша вода відповідає нормативним стандартам якості води, розфасованої в ємності.
N

Безкоштовна доставка

N

Висока якість води

N

Вигідні акції та знижки

N

Найнижчі ціни

N

Відмінні смакові властивості

N

Якісне обладнання та аксесуари

Якість

Склад

Очистка

i

Сертифікати

Склад води Вода+

Документи про склад

Склад води Вода+

ПОКАЗНИКИВода+НОРМА ДСанПіНВІДПОВІДНІСТЬ НОРМАМ
рН6,5-8,36,5-8,5N
Кальцій, мг/л5-15≤ 130N
Магній, мг/л2-10≤ 80N
Хлориди, мг/л5-40≤ 250N
Сульфати, мг/л< 15≤ 250N
Загальна лужність, ммоль/л0,9-2,5≤ 6,5N
Загальна жорсткість, ммоль/л0,9-1,3≤ 7,0N
Сухий залишок, мг/л100-150≤ 1000N

Ідеальна вода для кавомашин та кавових автоматів

Вода+ ідеально підходить для кофемашин та кавових автоматів.

Якщо Ви ще не замовляли безкоштовну доставку води у Черкасах, зробіть перше замовлення та отримайте бутель води безкоштовно!

Замовити воду

Пропонуємо доставку питної води та води для кавомашини.

Питна вода "Мінералізована"

Питна вода Вода+ — це природна екологічно чиста вода, яка ідеально підходить для використання в домашніх умовах, підходить дітям для пиття та приготування дитячого харчування. Вода не потребує кип'ятіння та її можна пити без обробки. Наша вода рекомендована лікарями та оптимально збалансована за мінеральним складом, а також збагачена киснем. У воді немає надлишку кальцію, тому вона не залишає накипу. Під час виробництва вода проходить 7 ступенів захисту якості, а також перевозиться у безпечній полікарбонатній тарі. Ви можете замовити безкоштовну доставку води додому у будь-який час.

Ціна – 75 грн./1 бутель.
Доставка Безкоштовна.

* У разі відсутності своєї тари оплачується заставна вартість 300 грн. за 1 бутель.

М'яка вода для кавомашин "Очищена"

Вода для кавомашини Вода+ ідеально підходить для використання в кавових апаратах, в результаті її використання не утворюється накип на металевих частинах кавових апаратів і строк їхньої служби продовжується на більш тривалий термін. Ризик несподіваної поломки кавоварки чи кавомашини стає мінімальним. Наша вода не засмічує нагрівальні елементи кавових апаратів, оскільки містить мінімальну кількість мінеральних солей. Внаслідок цієї особливості значно спрощується процес їх використання, щоденний догляд за кавовими апаратами стає більш простим.

Ціна – 70 грн./1 бутель.
Доставка Безкоштовна.

* У разі відсутності своєї тари оплачується заставна вартість 300 грн. за 1 бутель.

Замовити доставку води

ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ ВОДИ У ЧЕРКАСАХ


Телефони відділу доставки:

 • (093) 059 0001
 • (068) 905 0001

Графік роботи:

 • Замовлення по телефону приймаються:
 • Пн — Нд з 9.00 до 18.00
 • Замовлення через сайт приймаються цілодобово

МАГАЗИНИ ПИТНОЇ ВОДИ НА КАРТІ