Вартість питної води за бутель

Вартість води з доставкою "Мінералізована"

* Заставну вартість тари уточнюйте за телефоном.

ЩО ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ ВОДИ

якість

Бездоганна якість води підтверджено сертифікатами. Контроль кожної партії води у власній акредитованій лабораторії. Це м'яка вода, яка до вподоби всім і не має протипоказань, має стабільний мінеральний склад.

доставка

Доставка зручна та своєчасна з самого ранку до пізнього вечора. Залежно від часу замовлення доставка води Черкасами може бути здійснена як наступного дня, так і в день замовлення.

знижки

Скільки коштує вода? Ціна одного бутеля води з доставкою залежить від їхньої кількості у замовленні. Чим більше бутлів Ви замовляєте, тим нижче вартість одного.

Спосіб оплати

 • Оплата готівкою при отриманні води.
 • Оплата безготівковим розрахунком.
 • Оплата замовлення онлайн банківською карткою.
 • Гнучкі варіанти оплати для корпоративних клієнтів.

ДОСТАВКА ВОДИ В ОФІС

ДОСТАВКА ВОДИ ДОДОМУ

ДОСТАВКА ВОДИ В ШКОЛУ

Вода бутильована по корпоративній вартості

Ми пропонуємо гнучку систему знижок залежно від кількості пляшок за доставку та споживання на місяць. Готові надати персональну знижку, яка залежатиме від кількості пляшок та обсягу споживання.

Зверніться до нашого кол-центру за телефоном (068) 905 0001, щоб відримати індивідуальну пропозицію

Види води і її вартість

Очищена питна вода ВОДА+ проходить кілька етапів очищення:

Механічна фільтрація

Вся вода ВОДА+ проходить початкову фільтрацію, яка спрямована на очищення води від грубих механічних домішок. Так з неї видаляються залишки піску, окалини, іржі та інших частинок.

Пом'якшення води

Показник жорсткості води залежить від вмісту в ній солей жорсткості та важких металів. Чим їхня концентрація вища, тим вода небезпечніша для людського здоров'я. Тому ми використовуємо фільтр, що пом'якшує, іонообмінна структура якого початково містить іони Na+. Він замінює тверді солі на м'які в іонообмінній смолі.

Сорбційна фільтрація

Наша вода обов'язково проходить очищення мультимедійним фільтром. Це спеціальний фільтр, що складається з декількох шарів, заповнених активованим вугіллям, кварцовим піском і гідроантроцидом. З його допомогою з води можна видаляти хлористі сполуки, барвники, залишкові окислення заліза і всі органічні речовини, що знаходяться в ній. Після застосування мультимедійного фільтра покращується прозорість води, її запах та смак.

Ультрафіолетове очищення

Ультрафіолетове очищення води – це знезараження, дезінфекції та покращення органолептичних властивостей води за допомогою ультрафіолету. В результаті ми отримуємо воду без шкідливих бактерій, вірусів та грибів.

Процедура зворотнього осмосу

На сьогоднішній день процедура зворотнього осмосу найефективніший і найбезпечніший метод очищення води на молекулярному рівні. Тут вода пропускається через тонкоплівкову мембрану з мікроскопічними порами. Проникнути через ці пори здатні лише ті молекули, розмір яких такий самий, як у молекули H2O. А оскільки молекули домішок і бактерій зазвичай більші за водні, то вони не проходять через мембрану і затримуються на її поверхні. В результаті отримуємо воду найвищої якості!

Мінералізація води

Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, що представлені в її структурі іонами. Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів та систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.

Збагачення іонами кремнію

Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм. По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків. По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові. По-третє, крем'яна вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів і сухожиль. Кардіологи впевнені, що вживання такої води забезпечує еластичність стінок судин. А ще кремній вважають елементом вічної молодості та краси, тому що він запобігає процесам старіння, впливає позитивно на гормональний баланс, сприяє швидкому росту красивого волосся та міцних нігтів. Крім цього, крем'яна вода захищає організм від проникнення найпростіших і паразитів. І, звичайно, забезпечує природний метаболізм вітамінів та мінеральний баланс. Люди, які вживають крем'яну воду, можуть підвищити антиоксидантні можливості свого організму, або навіть призупинити розвиток пухлин.

Очищена вода ВОДА+ проходить кілька етапів очищення:

 • Механічна фільтрація
 • Пом'якшення води
 • Сорбційна фільтрація
 • Ультрафіолетове очищення води
 • Процедура зворотнього осмосу

Таке багаторівневе очищення води гарантує її високий рівень чистоти та відмінні смакові якості.

вартість очищеної води з доставкою – 70 грн./ за 1 бутель (19 літрів).
вартість очищеної води з доставкою – 65 грн./ від 2 бутлів.
вартість очищеної води з доставкою – 55 грн./ від 5 бутлів.

Мінералізована вода насичена неорганічними речовинами, представленими у її структурі іонами.

Мінералізована вода насичена корисними мінералами та мікроелементами сприяє оптимальній роботі всіх органів і систем. Мінералізовану воду можна комбінувати та поєднувати між собою для отримання найбільш корисного для організму джерела мінералів.

вартість мінералізованої води з доставкою – 75 грн./ за 1 бутель (19 літрів).
вартість мінералізованої води з доставкою – 70 грн./ за 2 бутля.
вартість мінералізованої води з доставкою – 60 грн./ за 3 бутля.

Очищена кремнієм вода має унікальну цілющу дію на людський організм.

 • По-перше, вона вже не містить шкідливих домішок, тому має бактерицидні властивості і прискорює процес загоєння ран та опіків.
 • По-друге, вживання такої води сприяє нормалізації рівня холестерину та цукру в крові.
 • По-третє, кремнієва вода зміцнює імунну систему. Не варто забувати, що вона дуже корисна для відновлення кісткової тканини, хрящів і сухожиль.

вартість кремнієвої води з доставкою – 80 грн./ за 1 бутель (19 літрів).
вартість кремнієвої води з доставкою – 75 грн./ за 2 бутля.
вартість кремнієвої води з доставкою – 65 грн./ за 3 бутля.

Замовити безкоштовну доставку води в Черкасах.

ЗАМОВЛЕННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ДОСТАВКИ ВОДИ У ЧЕРКАСАХ


Телефони відділу доставки:

 • (093) 059 0001
 • (068) 905 0001

Графік роботи:

 • Замовлення по телефону приймаються:
 • Пн — Нд з 9.00 до 18.00
 • Замовлення через сайт приймаються цілодобово

МАГАЗИНИ ПИТНОЇ ВОДИ НА КАРТІ